תיק רפואי אינטרנטי מאובטח
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

תיק רפואי אינטרנטי מאובטח 

מאת    [ 12/11/2007 ]
מילים במאמר: 730   [ נצפה 5939 פעמים ]

 
 
"מדיקספייל - התיק הרפואי הבטוח והזמין בעולם
www.medicsfile.com

לאחר 4 שנות פיתוח, השקעה של קרוב לחצי מיליון דולר אמריקאי מוצע לציבור הפיתרון המושלם לקבלת אחריות אישית על חייו במגע עם מוסדות הרפואה בארץ ובחו"ל. תיק רפואי אישי זמין ובטוח המכיל את כל ההיסטוריה הרפואית שלו כולל דימותים ללא הגבלת נפח.

תיק רפואי ממוחשב, המופעל באופן אינטגרטיבי בכל היחידות הרפואיות של מוסד רפואי, ארגון בריאות, או מדינה, מאפשר לצוות הרפואי המטפל גישה חסרת תקדים להיסטוריה הרפואית של המטופל. המידע הנגיש באופן זה עשוי לשפר את יעילות הטיפול הרפואי, לחסוך כאב ואי-נוחות מיותרים, להביא להורדת עלויות הטיפול, ואף במקרים קיצוניים להציל את חייו של המטופל או למנוע ממנו נזק בריאותי ממשי. היתרון העיקרי הגלום במחשוב התיק הרפואי הוא בגישה הנוחה שהוא מאפשר לצוות הרפואי להיסטוריה הרפואית של המטופל. ביזור המידע הרפואי הנו צורך חיוני של מערכת הבריאות כיוון שבנסיבות שונות יכול כל אדם להזדקק לטיפול רפואי כאשר התיק הרפואי שלו איננו נגיש לגורם המטפל - בביקור אצל רופא שאינו מכיר את ההיסטוריה הרפואית שלו, בחדר מיון של בית-חולים הרחק ממקום מגוריו, וכד'. המידע הרפואי האגור בתיק, כולל בדרך כלל מידע אודות רגישויות של המטופל (אלרגיות), תרופות שהוא נוטל, תולדות המחלה שלו, אבחנות שנקבעו לו בעבר, תוצאות בדיקות, פעולות כירורגיות וטיפולים. גישה למידע כזה, מאפשרת לצוות המטפל להימנע ממתן טיפול שגוי או בלתי יעיל הנובע מחוסר מידע ומחוסר הבנה של התמונה הקלינית המלאה. ההשלכות של מצב בו חסר
לרופא מידע יכולות לכלול: מתן טיפול תרופתי שהמטופל אלרגי אליו (עד כדי סיכון חייו), כשל באבחון מהיר ובמתן טיפול מתאים במצב חירום כאשר המטופל סובל מבעיה רפואית ידועה, חזרה על בדיקות וטיפולים מיותרים ומכאיבים שחוסר יעילותם כבר הוכח בעבר, ועוד.

מאידך נושא הנגישות למידע, ככל הנדרש למתן רפואה טובה, בשילוב רגישות לאינטימיות המידע וכיבוד אוטונומיית המטופל בעניין חשיפת המידע לעיני מטפליו והכרה בחשיבות השמירה על הזכות לסודיות רפואית - הם המרשם לשמירה מאוזנת וראויה על זכותו של המטופל לסודיות רפואית בכלל ובעידן הטכנולוגיה המתקדמת בפרט.
המצב הקיים
המידע הרפואי של המטופל מאוחסן במספר מאגרי מידע אשר אינם קשורים זה לזה.
שונות בין מערכות תיעוד של מידע רפואי הקיימות בארגוני בריאות ומכונים שונים.
פגיעה ברצף הטיפול הרפואי, בהעדר קשר בין מאגרי המידע.
קושי לבצע בקרת איכות על תהליכי הטיפול בהעדר תיעוד מקוון.
טעויות בטיפול אשר ניתן היה למנען אילו היה מידע רפואי עדכני בזמן אמיתי.
העדר תיעוד ממוחשב של טיפולים הניתנים בבית החולה.
המטופל מנותק משרשרת המידע למרות שחלק ניכר מהמידע נמצא אצלו, ואינו יכול להזין מידע או לאחזרו.

הפתרון שלנו
מאגר מרכזי זמין לכל המידע הרפואי אודות מטופל על ידי שרות אינטרנט, המאפשר לכל אדם או גוף מורשה, לתייק ולהציג את המידע הרפואי האישי שלו, באמצעות כל מחשב בעל דפדפן המחובר לאינטרנט, ללא תלות במיקומו הגיאוגרפי ברחבי תבל. נפח בלתי מוגבל לאכסון מידע ודימותים.
השירות מנצל את הזמינות הגלובלית של האינטרנט, יכולת האחסון הבלתי מוגבלת הקיימת היום והמעבר ל-טכנולוגיות דימות הדיגיטאליות במכוני הדימות.
מרכז אחת ולתמיד את התיק הרפואי עבור כל אדם בריא או חולה, במקום אחד נגיש. ומהווה פתרון למצב כיום, בו התיק הרפואי מפוזר במקומות שונים: טיפת חלב, בתי חולים, קופת חולים, רופא משפחה, מידע של בני משפחה על מחלות תורשתיות ועוד.
תוכלי להעביר מיידית את התיק הרפואי שלך בעת הצורך, לקבלת חוות דעת רפואית של מומחה או צוות מומחים שיוכלו לצפות בתיק בו זמנית ולהתייעץ, ללא בזבוז זמן יקר וכסף הנדרשים לאיסוף החומרים.

השירות המתקדם יחסוך ממך את הסבל והכאב של טיפולים לא הכרחיים ומיותרים, בזכות העובדה שההיסטוריה הרפואית שלך תהיה נגישה כל הזמן בפני הרופאים שיטפלו בך.

מלווה את ילדיך כבר מהתפתחותם בבטן ומתעד את כל האבחנות הרפואיות מהשלבים המוקדמים ביותר. הדאגה המוקדמת לבריאות ילדיך,
תחסוך בעתיד את כאב הראש ואת האפשרות לקבלת חוות דעת רפואית מוטעית בגלל חוסר מידע מוקדם.

מונע חשיפת מידע רפואי שלא לצורך. אתר החברה פותח על ידי אנשי טכנולוגיה מהמובילים בתחומם והוא מאובטח באמצעים המתקדמים ביותר, כולל עמידה בתקנים המחמירים של HIPPA (הוועדה הממשלתית האמריקאית לתקן אבטחת מידע רפואי אינטרנטי) - כל זאת על מנת להעניק לך חיסיון מוחלט.

עוזר להפחית משמעותית את אלפי המקרים בהם אנשים מקפחים את חייהם בגלל טעויות בירוקרטיות.

יתרונות השימוש לגורם המטפל
חשיפה למידע מלא ומעודכן המאפשר החלטות דיאגנוסטיות וטיפוליות מקצועיות.
הקטנת כמות הבדיקות הכפולות.
כלי עזר ודיאגנוסטיקה ממוחשבים.(viewer built - in בתוכנה התואם לכל רופא בכל מקום)
אי תלות במיקומו של המטפל, לצורכי צפייה ועדכון תיק המטופל.
העדר צורך בנוכחות המטופל להעברת חוות דעת רפואית.

אנחנו מקווים שאף אדם לא יזדקק לשימוש בכרטיס הרפואי האישי שלו אולם אנחנו רוצים שכל רוכש יוכל לברך את עצמו על היותו נבון וחכם לפני מעשה בדאגתו לרכוש ולעדכן את התיק הרפואי האישי שלו.גדעון וולף
www.gideonwolf.area.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב