גבר מיואש: נפרדנו. האם לשקם הזוגיות או להיפרד? | נומרולוגית ציונה אבירם
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

גבר מיואש: נפרדנו. האם לשקם הזוגיות או להיפרד? | נומרולוגית ציונה אבירם 

מאת    [ 23/10/2011 ]
מילים במאמר: 967   [ נצפה 2391 פעמים ]

 
 

"לפני חודש עזבתי את הבית.  נפרדנו.  נורא קשה לי בלי הילדים. עצוב לי. לא מרוכז בעבודה. היא מתקשרת אלי כל היום, מתחננת שאחזור הביתה. שולחת שליחים. לא יודע! מבולבל לגמרי! לא בטוח שהיא תשתנה כמו שהבטיחה. ולחזור לאותו מצב שבגללו נפרדנו –לא מוכן!" 

האמת, נשבר לי הלב לראות אותו בכאבו.

קולו רעד במיוחד כשאמר נפרדנו . הרגשתי את הקושי הרגשי שלו. כל הגוף שלו התכווץ. תחושת אי נוחות על הכסא אפפה אותו. ניסיתי לרכך את התחושה: אני מבינה אותך. חשה את הקושי שלך. זה לא פשוט- אני יודעת. קשה לך עם המושג הזה: נפרדנו. כי, כמו שאני רואה במפת לידה נומרולוגית קבלית-אתה גבר של אישה אחת. מסור. נאמן. אחד שיעשה הכול למען בת הזוג שלו. 

נכון! בדיוק כך, ענה הוא. וכשהיה המשבר הגדול שבגללו נפרדנו,

אני פשוט, קמתי והלכתי. לא מתאים לי ! נשבר לי מהיחס שלה אלי. מהזלזול. מהקללות. מהצעקות. את לא מבינה באיזה מצב הייתי לפני שנפרדנו. לפני שעזבתי את הבית. ועכשיו- איזה שקט יש לי! תענוג...אף אחד לא צועק עלי. לא מציק לי. הפרידה הזמנית הזו- עושה לי טוב אבל גם קשה לי. אני קרוע בפנים מאז שנפרדנו. 

תגידי איך היא באמת מרגישה מאז שנפרדנו?

היא באמת רצינית ורוצה שאחזור הביתה או שסתם מדברת? הוסיף ושאל. חשתי את גופו דרוך למשמע התשובה שאתן לו. לא חיכיתי הרבה וסיפקתי לו את התשובות, אבל לא לפני ששיבחתי אותה. מניתי את התכונות הטובות שבה. העוצמות והחוזקות שבזכותן אהבו הם אחד את שני. גם היא מבולבלת כמוך, אמרתי לו. אני בטוחה שגם לה קשה הפרידה. ובכלל , עצם היותה תלותית בך, גורם לה לכאבים בכל הגוף כאשר המילים- " נפרדנו, פרידה" עולים על הפרק. 

מספר הגורל שלה  במפת לידה נומרולוגית אחראי לחוסר החלטיות שהיא מפגינה.

למצבי הרוח המשתנים. להתפרצויות. לקללות. למילים הפוגעות היוצאות מפיה בלי חשבון. אז נפרדנו! אומרת היא לעצמה. ואחרי יום- חוזרת בה כמו ילדה קטנה. ילדה תלותית שאף אחד לא מבין מאיפה זה בא. אפילו היא לא מודעת לעצמה. 

וכאן נכנס לתמונה –הגלגול הקודם של הגברת שלנו!

מאד מעניין, התפרץ הוא לדבריי. עוד לפני שנפרדנו, תמיד רציתי לדעת מה הייתי בגלגול קודם. אבל תתחילי איתה. זה מאד מסקרן אותי! אז ככה. עניתי לו. אשתך הייתה תינוקת בגלגול קודם. היו לה פחדים של עזיבה. קשה לה להיפרד, משום כך המילה, נפרדנו מאד מקשה עליה. מפעילה היא מניפולציות רגשיות רק כדי שתישאר איתה. שתחזור הביתה. זקוקה היא לך. אוהבת אותך. מחפשת היא את החום ומילה טובה שלך. השאלה אם אתה מעניק לה מספיק אהבה? 

האמת- אני לא נותן לה מספיק אהבה. התוודה הבחור. נפרדנו.

כעת אני לא מחויב לה, אלא אם כן היא תבטיח לי שתשתנה. עצור! אמרתי לו. היא לא פה כדי לשנות את עצמה. מי שיושב מולי זה אתה. האם אתה מוכן לקחת אחריות על ה-100% שלך? נכון, נפרדנו, אבל אתה רוצה לחזור אליה. אתה אוהב אותה. בוא נראה מהי תרומתך לאושר הזוגי. לתא המשפחתי. ברגע שאתה תשתנה- היא תשנה את ההתנהלות שלה מולך. מניסיון אישי עם המון זוגות– זה עובד! 

אבל מה עם הגלגול הקודם שלי? חזר ושאל.

יפה שהעלתה את זה עכשיו, עוד לפני שמתחילה אני לדבר על כל השעורים שלך. אז אתה היית עקר בית בגלגול קודם. פעלת מאחורי הקלעים. עבדת קשה ואחרים קצרו את התשואות במקומך. היית מרצה ולו רק כדי לקבל הכרה. היית קורבן בלי זהות עצמית בכלל. היום, אחרי המשבר בזוגיות- הדברים הולכים להשתנות. אתה עובר לחזית הבמה. מתחיל לדאוג לעצמך. אתם הולכים לבנות חוזה חדש בזוגיות ביניכם. חסל סדר נפרדנו. 

חוזה זוגי חדש אחרי שנפרדנו. למה הכוונה בדיוק? שאל.

כאן נכנסים לתמונה כל השעורים שלך. וכפי שראיתי גם אתה תרמת לא מעט למשבר האחרון בו נפרדתם. עניתי בבטחה. שעורים? נשמע מפחיד: בואי נשמע, הסתקרן הבחור. בבקשה, עניתי לו. בוא נצא לדרך. וכדאי שתשים עליך שריון:


    • · אתה מרצה מידיי. מאבד עמוד שידרה וכמעט מאבד עצמך לדעת בזוגיות הזו. מהיום- שמור על גבולות. מלא את עצמך באהבה עצמית כדי שתוכל לאהוב ולהכיל את בת הזוג שלך.
    • · חשוב טוב לפני שאתה מגיב. שקול את דבריך לפני שאתה עונה. מפת הלידה שלך מצביעה על תגובות אוטומטיות של כעס. שלוף בלי חשבון. כמו ילד קטן. קח אחריות על מוצא פיך. הגב באופן בוגר למצבים של מריבות וכעסים כדי שהמילה "נפרדנו "לא תעלה שוב על הפרק.
    • · אל תחפש שלמות. למד לקבל את זוגתך כמות שהיא בלי לנסות לשנות אותה. תפסיק להעיר לה כל מיני מילות ביקורת לא נעימות שגורמות לה להוציא את הילדה הלא בוגרת שבה. היא "תגדל" ברגע שאתה תצמח ביחד איתה.
    • · את הדרמות שאתה עושה בבית- תשאיר לבמת התיאטרון. מגזים אתה בחשיבותם של דברים. עושה מזבוב פיל. אם רק אתה היית כזה מילא! אבל גם היא- בדיוק כמוך. מילה אחת שלה- מרתיחה אותך ולהפך...בקצב הזה- המילה נפרדנו, תחגוג בבית שלכם. ולא זה מה שאתם רוצים! אז מהיום, תחשוב טוב לפני שאתה עושה דרמות. אתה לא חייב לענות על כל מילה שלה. ואם כן, תביט לה בעיניים ותשאל: למה את אומרת את זה? תעמוד מולה בנוחות ובלי דרמות ותמתין לתשובה שלה.
    • · תאהב אותה במגע. חיבוק ומילה טובה כמו פעם. היא זקוקה לך. כל המניפולציות שלה זה בשביל לקבל ממך מעט תשומת לב. מעט אהבה. ואתה יודע לעשות את זה. 

תשמעי, זה מרתק. קלעת בול! ציפיתי ליותר שעורים.

נראה לי שאוכל לעמוד בזה. חסל סדר - נפרדנו. כבר מחר חוזר הביתה. אני מת לראות את הילדים. לחבק אותם. להרגיש את החמימות של הבית. את האוכל הטעים שהיא מבשלת. נראה לי שהולכת להיות לי תקופה פורחת באהבה. והאמת, אני לא מתפלא: זה קורה בדיוק כמו שאמרת בהתחלה: ברומנטיקה ואהבה- דברים מסתדרים לי ברגע האחרון! בשבילי, זה הרגע הראשון והאחרון אחרי שנפרדנו....

חברים יקרים,

מוכר לכם תסריט זה: נפרדנו! מבולבל. לא יודע מה לעשות? אל תיתנו לייאוש לאכול אתכם. יש פתרונות להתגבר על המשבר בזוגיות. הכלים הנומרולוגיים והקבליים נותנים מענה מדויק להתאמה הזוגית ביניכם. אל תהססו- פנו אלי עוד היום: 052-8231669

 

אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה 

ציונה אבירם – נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

ציונה אבירם - נומרולוגית, מומחית בתחום הזוגיות, נישואין ומערכות יחסים * חברת פאנל בתוכנית זמן מיסטיקה המשודרת בערוץ 10. * יועצת בקו המומחים של רדיו 103fm-רדיו ללא הפסקה המשודרת בכל יום ד' בין 17.00-18.00.* מנהלת פורום נומרולוגיה באתר הנשים הגדול- אסימון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב