ביבי נתניהו - עושק מורשה מספר אחד במדינה
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

ביבי נתניהו - עושק מורשה מספר אחד במדינה 

מאת    [ 08/08/2011 ]
מילים במאמר: 566   [ נצפה 2242 פעמים ]

 
 

מי לא מוחה, זה טרנדי כזה, הרופאים, השוטרים, מחוסרי הדיור, רפתנים, חלבנים, אוהבי הקוט'ג, שונאי ביבי, הגמלאים, החרדים, ניצולי שואה, משפחת שליט, והרשימה עוד ארוכה, בימיו של הדיקטטור סטאלין ברוסיה, היה מחסור חמור באוכל, יום אחד באמצע התור לקבלת כיכר לחם, התעצבן רוסי אחד, וצעק, אני עכשיו הולך להרוג את סטאלין, אחרי שעה הוא חוזר חזרה, מה קרה חזרת, שמה יש תור יותר גדול, אני לא יודע איפה המחאה יותר גדולה אצל מחוסרי הדיור, או אצל מתנגדי ביבי, מה שאני מרגיש באוויר, זה מין רצון כזה לשינוי, להפסיק להיות פראייר, תנו עכשיו לעם שלנו מהפכה, הם יהיו מרוצים, הם אפילו לא חוששים שמא זה יצליח להם יותר מידי, כי יתכן וראש הממשלה ושר האוצר שלו ילכו לביתם, ומי יבוא אחריהם, מי יודע, עשרה אני יודע, אני יודע עשרה דברים שהממשלה ברשות ביבי עשקה את הציבור, ואני רוצה לתת לו את התואר "עושק מורשה" שהגיע לו בכבוד, ומורכב מהאותיות של שמו המפורש, אם זה כבוד, אני לא בנטוב.

ב - בניה בתקופתו נעצרו כל הפרויקטים לבניה במגזר החרדי, רק לאחר לחץ פיזי מתון, ועם קצת טלטלות פולטיות החל להשתחרר הפקק. חשבתי שבתקופתו ירדו המיסים לקבלנים העוסקים בבניית דירות לזוגות צעירים אבל, לא, הכל נשאר כמו שהיה, הוא בטוח לא גר באוהל, וגם לא משלם משכנתא.

י - ישיבות רק בתקופתו העזו פקחי משרד הדתות להתפרץ לתוך היכל הישיבה ולהפריע לשיעור תורה, מה שהם לא היו מעיזים לעשות בפקולטה לחקלאות בשומרון, באמצע הרצאה על גידול חסה בשטחים באמצעות מי שופכין.

ב ? בתי תמחוי יותר ויותר אנשים מגיעים לבתי תמחוי, עומדים שם בתור בכדי לקבל ארוחה חמה, זקנים נטולי שיניים, נטולי כבוד, הורים לילדים רעבים, גלמודים, בטוחני שאם היה רואה שם את הוריו בתור הוא היה עושה הכל שלא יהיה אדם רעב במדינה.

י ? ילדים קצבאות הילדים לא עודכנו, לזכותו יאמר שכל ההורים מקבלי הביטוח הלאומי מקבלים היום פחות בבנק בשביל הילדים שלהם, הוא בוודאי לא צריך את הקיצבה הזאת עבור ילדיו.

נ ? נסיעות לא הוא ולא משפחתו, ולא שרי ממשלתו הפסיקו לנסוע ברחבי העולם על חשבונכם ועל חשבוני, ישנם חברי כנסת או שרים שהיו יותר שם, מכאן, אז איך אנחנו רוצים שהם יספיקו לטפל לנו בבעיות שבוערות לכולנו.

ת ? תורה גרועים ממנו ידעו להעריך את עולם התורה, את המחשבת היהודית, את הכבוד לתורה ולומדיה, לא זכור לי, ובוודאי גם לא לכם איזשהו חיבור קהילתי חרדי עם האיש הזה, שכל הוויתו גשמיות ונהנתנות בלתי פוסקת.

נ ? נרגילה כשהאיש הזה ראש הממשלה שלנו אפוף ריח נרגילות וסיגרים, הוא לא מסוגל להריח את ריח התבן של הפרות שנותנות חלב לרפתנים שאותם הוא רוצה לעשוק בשלוש אגורות, כנראה שמרוב שהוא דחף את אפו למקומות לא לו, הוא לא מסוגל להריח כלום, ובוודאי לא כל דבר שעולה ממנו ריח של תורה.

י -  יהודה ושומרון למרות היותו ימני, ומפלגתו אמורה להיות בעד המתנחלים, ולעודד את ההתישבות באיו"ש , לא מינה ולא מקצתיה, לא בעדם אלא רק נגדם, בכל הקפאה שהוא צריך לתת לאמריקאים ישר הם משלמים את המחיר.

ה ? השכלה ולימודים הוא לא הפנים עדיין שעתידו של עם הספר מונח בעולם הלימודים, בעולם הלימוד, העשרת הלימודים, הוספת תוכן יהודי לתוכנית הלימודים במגזר החילוני, כבר היום במגזר החילוני חושבים למה יש שני לוחות הברית - כי כנראה היה אז מבצע של אחד פלוס אחד, הבורות במורשת ישראל שם חוגגת, ויש לו הרבה שייכות לכך.

ו ? ואידך זיל גמור לסיום יש לי רק לכתוב לכם את הפסוק מתוך ההפטרה של הפרשה שאמר הנביא ישעיה בספר ישעיהו פרק א'  "שרייך סוררים וחברי גנבים, כולו אוהב שוחד ורודף שלמונים, יתום לא ישפטו וריב אלמנה לא יבוא אליהם"

 

אבי בנטוב - סמנכ"ל רשת קו עיתונות דתית הכותב הינו סמנכ"ל ברשת העיתונים הגדולה בציבור החרדי המונה למעלה מעשרה עיתונים בתפוצה ארצית של למעלה מ-200 אלף עותקים! הכותב מתמחה בתחום השיווק כעשרים שנה, מרצה במכללות לפרסום ושיווק, בעל טור במוסף "ביזנס" ומגיש פינה ברדיו קול ברמה, בתוכנית פרסום ושיווק, ומופיע ברשימת כותבי המאמרים של אתר האינטרנט , "כיכר השבת"

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב