אקנה בגב, פצעים בגב,פרונקלים בגב והבהרת כתמים בגב טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור
דף הבית  >> 
 >> 
הרשם  |  התחבר
מאמרים

אקנה בגב, פצעים בגב,פרונקלים בגב והבהרת כתמים בגב טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור 

מאת    [ 25/06/2011 ]
מילים במאמר: 919   [ נצפה 5557 פעמים ]

 
 

אקנה בגב - נוטה להופיע כאקנה קשה ועיקשת יותר, המופיעה באזור של הגב העליון והתחתון, הכתפיים והעורף עם פרונקלים ופצעים עמוקים יותר וכואבים יותר המלווים בכתמי עור ופיגמנטציה כהים ואת/ה מתבייש/ת כי זה מתפשט ומגרד, זה לא אסטטי ולא נעים ...ובסיטואציה אינטימית...ואם את/ה רוצה ללבוש בקיץ בגד ים וגופיה...ואת בגד סקסי עם מחשוף גב... אך ה י ו ם כולם כבר יודעים שגם לאקנה, פצעי הבגרות בגב בגיל שלך יש פתרון...

כי אם ה י ו ם לא תטפל/י זה עלול ללוות אותך עד אחרי הצבא ולהמשיך וללוות אותך גם אחרי גיל 40...!

טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור טיפול חדשני לאקנה פצעי הבגרות בגב בבני נוער ובמבוגרים המונע את הצורך בשימוש בתרופות רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין וללא תופעות לוואי.

התוצאות מוכיחות כי ב-99% מהמקרים נרשמה הצלחה בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL לטיפול בעור שומני, או בעור יבש, סבוריאה שמנה או סבוריאה יבשה. – הטיפול הפחית את הסבל, ריפא את הפצעים, החליק העור ומנע צלקות וכתמים לאורך זמן.

מהו טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL לאקנה, פצעים, פרונקלים וכתמים בגב?

מחקרים מראים כי בעזרת קרן אור באורך גל מסוים ניתן להפחית ב- 80 אחוזים לעיתים גם יותר מנגעי האקנה. בהליך פשוט, ללא כאב, מהיר, קצר וללא תופעות לוואי.

קרני האור בהם משתמשים בטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט). במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף, הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות .

מהי יעילות הטיפול הפוטותרפי בטכנולוגיית IPL לאקנה, פצעים, פרונקלים וכתמים בגב לטווח הרחוק?

טיפולי אקנה, אקנה בגב, פצעים בגב, פרונקלים בגב והבהרת הכתמים בגב (חומים/אדומים) בטכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P. ACNE ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה. התהליך כולל סידרת טיפולים בהתאם לאזור ומצבו .

במהלך הטיפול עובר האזור הנגוע ניקוי ניקוז חיטוי ושימור בתכשירים פרא-רפואיים והיפואלרגניים כטיפול ארוך טווח המונע את הצורך בשימוש בתרופות - (ראה כתבה אקנה ורואקוטן). ניסיון מצטבר בארץ ובעולם מראה שניתן להגיע להטבה ניכרת לאחר כ-8 טיפולים בהפרש של שבוע או חודש בין הטיפולים.

בטיפול באקנה בגב אני משלבת תוספי תזונה יחודיים המהווים מקור לרכיבים תזוניים רבים המגנים על בריאות העור העובדים על הסימפטום וסדרות טיפול המבוססות על פורמולות טבעיות בשילוב חומרים פעילים פרא-רפואיים בטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים והגוף, המסייעים לאזן את הפרשת השומן בעור ומונעים היווצרות קומודונים ופצעים חדשים לאורך זמן.

ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה המתאימים ביותר לאקלים הישראלי מאושרים ע"י משרד הבריאות הנותנים מענה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לאקנה, פצעי הבגרות ולכתמים חומים/אדומים הנילווים לאקנה בגב.

טכנולוגיית IPL יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום (השומן) בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים הנלווים לעור אקנתי, הבהרת כתמי אקנה, כתמי פיגמנטציה, כתמי עור .

מהם יתרונות הטיפול הפוטותרפי בטכנולוגיית IPL לאקנה, פצעים, פרונקלים וכתמים בגב לטווח הרחוק?

אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול אקנה בגב בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה. מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV הוא אינו גורם לכוויות או כל נזק אחר לעור כמו מערכות לייזר אחרות העלולות לגרום לכוויות וכתמי פיגמנטציה . למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

המכשיר עטור אישורי בטיחות בינלאומיים - משרד הבריאות האמריקאי FDA , משרד הבריאות האירופאי CE מכון התקנים האנגלי BSI ומכון התקנים הישראלי. נבחן בקפדנות באקדמיה המדעית והוכח שאינו מזיק לבריאות - לטיפול יעיל ובטוח באקנה, פצעי הבגרות בכל אזורי הגוף.

אקנה בגב פצעים בגב, פרונקלים וכתמים בגב - היא תופעה נפוצה כמו אקנה על הפנים ובכל אזור אחר בגוף. שכיחה גם אצל גברים וגם אצל נשים. למרות הקשר ההורמונלי להופעת אקנה, בעיקר בגיל ההתבגרות מתגובה לקויה להורמון הטסטוסטרון קיימת עלייה במספר האנשים מעל גיל 25 שסובלים מהתפרצות מאוחרת של אקנה.

חשוב מאוד לטפל באקנה וכתמי האקנה הנילווים בזמן כדי למנוע החמרה של הדלקת וגרימת צלקות וסימנים בעתיד.

עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

האקנה, פצעי הבגרות , הינה למעשה דלקת בלוטות החלב וזקיקי השיער בעור. ברוב המקרים מקורה של תופעת האקנהבחוסר איזון הורמונלי בגוף הנפוץ בעיקר בתקופות השינויים ההורמונליים האופייניים לגיל הנעורים. אולם חשופים לתופעה לא פחות, אנשים בתקופות של עצבנות וחרדה, (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונאלי). במקרים מסוימים מופיעה תופעת האקנה גם כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות או בעקבות טיפולים תרופתיים המפרים את האיזון ההורמונאלי והיא עלולה להמשך עד שנות הארבעים.

אין ספק כי פצעים בגב, פצעונים בגב הפרונקלים והכתמים בגב מהווים מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד בעיקר בגיל הנעורים ומאוחר יותר גם אצל נשים וגברים בגיל מבוגר יותר. מעבר להשפעה האסתטית על העור, הלוקים באקנה לא רק שסובלים מאי נוחות אלא גם מפגיעה קשה בדימוי העצמי, וכתוצאה מכך ישנן השלכות חברתיות והתנהגויות .

הטיפול הקונבנציונאלי באקנה, הינה צריכה משולבת של משחות אנטיביוטיות לשימוש וטיפול חיצוני שאינו יעיל בטווח הארוך ונטילת תרופות, (אנטיביוטיקה ורואקוטן) המחייב מעקב רפואי צמוד עקב תופעות הלוואי החמורות הנלוות בלקיחתן, על פי דעת רופאים: עייפות, ישנוניות ואף חולשה, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, רגישות לשמש, חום ואדמומיות, נשירת שיער וגרד, כאבי פרקים ושרירים, ופגיעה בתפקוד הכבד שלעיתים אף מביא להחמרה במצב האקנה.

 

 

www.iris-levy.co.il איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית מומחית לטיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL - קרן אור, טיפול חדשני לאקנה, פצעי הבגרות וסבוריאה בפנים. טיפול המונע את הצורך בשימוש בתרופות:רואקוטן ואנטיביוטיקה – מינוציקלין וללא תופעות לוואי מתאים לבני נוער ומבוגרים. 7969145 - 0502777267.


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב