מפת לידה נומרולוגית במערכת הזוגיות - מה אומרים המספרים?| ציונה אבירם
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

מפת לידה נומרולוגית במערכת הזוגיות - מה אומרים המספרים?| ציונה אבירם 

מאת    [ 15/05/2011 ]
מילים במאמר: 859   [ נצפה 2332 פעמים ]

 
 

הידעתם? שינוי הכי קטן בהתנהלות בחיים, יכול לחולל פלאים במערכת הזוגיות שלכם! הסוד הוא: שימוש נכון במספרים המרכינים את מפת הלידה הנומרולוגית שלכם. להלן חלק ממרכיבי מפת הלידה, דרכה אפשר לראות את הפוטנציאל הגלום באדם  וכיצד הוא מנתב אותו.

  • הייעוד בחיים.
  • מה עושים ביום יום על מנת להגשים את הייעוד.
  • שאיפה פנימית- משאלת לב.
  • דרך החיים על מנת להגשים את הייעוד.

הנומרולוגיה הינה תורת המספרים. בכל מספר מתוך המפה האישית,  חבויים  שני היבטים: פן בונה- שמחזק את הצדדים החיוביים באישיותנו ומוציא לפועל את הפוטנציאל הטבעי. פן מעכב - המקשה עלינו לתפקד ביום יום וכאן בעצם השעורים שלנו.  

רוצים לחשב בעצמכם את שני מרכיבים עיקריים מתוך מפת הלידה הנומרולוגית? בבקשה...   

חישוב הייעוד בחיים: מחברים את כל המספרים של תאריך הלידה למספר חד סיפרתי ... למשל : 22.3.1970 2+2+3+1+9+7=24   4+2=6  חישוב מספר היום- מה אני עושה ביום יום על מנת להגשים את הייעוד בחיים. יום הלידה הוא 22 .... מחברים  למספר חד סיפרתי- 2+2=4   לפי נומרולוגיה :

מספר 1  ב מפת הלידה במערכת הזוגיות של האדם, לעיתים מצביע על עבודה עם אגו. זה בא לידי ביטוי במיוחד במערכת הזוגית בה כל אחד מאיתנו מצפה שבן זוגו ינהג בהתאם לציפיותיו ולהיפך. לצערנו  כאשר הן לא מתממשות חשים פגועים ומתוסכלים. על-מנת לחיות בהרמוניה - בואו נניח את האגו בצד ונכבד את התנהגות והחלטות של  בני זוגנו למרות שלא תמיד זה לרוחנו.  

מספר 2  ב מפת הלידה במערכת הזוגיות של האדם,  מצביע על פגיעות , רגישות יתר, תלותיות וחוסר גבולות בזוגיות חשוב מאד לשמור על מרחב מחיה  וגבולות - זאת אומרת , לחיות ביחד וכל אחד לחוד.כמו כן ללמוד לא להיפגע מכל דבר שנאמר. הסיבה לכך היא שמספר 2  חשוף ורגיש יותר ועלול לקחת את הנאמר באופן אישי וכואב.  

מספר 3 ב מפת הלידה במערכת הזוגיות של האדם,  עושה לנו סדר בלקחת את הדברים הנאמרים ע"י בני הזוג בפרופורציות נכונות. מספר 3 מצביע על התנהגות ילדותית ויצירת דרמה מכל דבר... בזוגיות שלנו חשוב שנדע להגיב בצורה בוגרת ולא כילדים, ז"א אם בן הזוג אומר משהו שמקפיץ אותנו- נשקול את המילים .. אם לא נעשה  מזבוב פיל – התגובה שלנו  תבוא ממקום בוגר ומאוזן. בנוסף, חשוב שנבטא את עצמנו ולא נחנוק את הביטוי הרגשי שלנו.   

מספר 4  ב מפת הלידה במערכת הזוגיות של האדם,  מצביע על אמון משפחתי במערכת הזוגית. כאשר הוא לא קיים- ישנה שמרנות וביקורתיות  מסוימת ולעיתים אף לא סומכים על בן הזוג. ובנוסף יש קושי לעשות שינויים.  היות ולמספר 4 חשוב מאד האמון המשפחתי--על מנת שזה יקרה,  סמכו על בני הזוג, אל תהיו ביקורתיים מידי וקבלו את המסגרת המשפחתית כמשהו תומך ואוהב.  

מספר 5  ב מפת הלידה במערכת הזוגיות של האדם,  מצביע על חופש במערכת הזוגית. בני זוג המרגישים כלואים "במוסד הנישואין" (תרתי משמע..) עליהם להבין שהכל מתחיל אצלם בראש. החופש האישי שלנו נמצא אצלנו. אנו אדונים ואחראים להחלטות שלנו ואף אחד לא מגביל אותנו! כמו כן מערכת העצבים של אנשי 5 מאד רגישה- הם עלולים להיות חסרי מנוחה ותזזיים. חשוב  שנבין שלא חייבים להיות בכל מקום .. אפשר גם לנוח!!!  ברגע שמודעים לכך, החיים נעשים יותר מאוזנים ורגועים.  

מספר 6 ב מפת הלידה במערכת הזוגיות של האדם, שואף להרמוניה ומושלמות במערכת הזוגית. והרי כולנו יודעים שאין מושלם! הבעיה היא כאשר אחד מבני הזוג לא מקבל את השני כמות שהוא ומנסה להביא אותו לשלמות שלו. ז"א הרבה ביקורת, שליטה וחוסר שקט. המטרה היא לחיות באיזון עם דיס הרמוניה. הפתרון הוא קבלת בן הזוג כמות שהוא ללא צורך לשנות אותו. מהו הרווח הנקי? רוגע והשלווה לא רק כלפי חוץ אלא גם בפנים.  

מספר 7  ב מפת לידה במערכת הזוגיות, מטרתו להביא למודעות גבוהה ולתובנות בחיים. בפאן המעכב השלילי עלול לגרום לבעל המפה ליותר מידי חשבון נפש, בדידות וקושי להתמודד עם בעיות רגשיות. חשוב ביותר לשתף את בן הזוג בכאבים ללא פחד  מאינטימיות, כמו כן לא לברוח מהאמת לתוך מנהרות חשוכות.  

מספר 8  ב מפת לידה במערכת הזוגיות, מטרתו לממש את העוצמה  האמיתית  ע"י איזון של חומר ורוח, ז"א עבודה נכונה ללא מאבקי כוח. מרגיש שחייב להשתנות על-מנת לבנות זוגיות מאוזנת. בפאן המעכב השלילי יש נטייה לכוחניות ושתלטנות על בן הזוג וקושי לעשות שינויים. בעלי מספר 8 במפת הלידה- ברגע שתזהו שנתונים אתם במאבקי כוח, קנאים לבני הזוג וחומרניים או רוחניים מידיי- זה הזמן לעשות שינוי וללא חשש!  

מספר 9  ב מפת הלידה במערכת הזוגיות של האדם, בפאן הבונה החיובי ייעודו ליצור שינוי לעומק אצלו ואצל אחרים ע"י מתן דוגמא אישית. יש לו נתינה משמעותית למערכת הזוגית, סלחן, בעל יושר פנימי, חוכמה והתעלות רוחנית. בפאן המעכב השלילי- בגלל הנתינה העצומה שלו מצפה הוא לאותה תמורה מבת הזוג.. כאשר זה לא קורה- הוא צובר כעסים ועלולות להיות התפרצויות וויכוחים לא מבוקרים. על מספר 9 להבין שלא כולם כמוהו- תנו, תתרמו ככל יכולתכם למערכת הזוגית ובת הזוג תיתן את חלקה למען זוגיות טובה.

 חברים יקרים,

לפי נומרולוגיה על מנת להפיק את המקסימום ממפת הלידה- חשוב לראות את כל המספרים המופיעים במפת לידה.   ולמה? כי ישנם מספרים שמחזקים את התנהגות והתנהלות האדם,  למרות שלכאורה הוא פונה לפן המעכב.

אשמח להיות בשבילכם לבדיקת מפת הלידה שלכם. צלצלו אלי עוד היום- 052-8231669  

אני פה בשבילכם מכל הלב ובאהבה,  

ציונה אבירם -  נומרולוגית מומחית בתחום הזוגיות,

משפחה ומערכות יחסים    

עיצוב גרפי Fresh Studio

ציונה אבירם , נומרולוגית מאמנת ויועצת בתחום הנישואין וזוגיות. בייעוציה האישיים משתמשת בכלים ייחודיים המשלבים : נומרולוגיה ואסטרולוגיה קבלית, בהם חושפת גלגולים קודמים המשפיעים על תפיסת עולמו כיום. כמו כן, משתמשת בזכרונות מוקדמים על מנת לגלות את השקפת העולם המנהלת את האדם בחייו בבגרותו... מנהלת פורום נומרולוגיה באתר "אסימון" . כנסו לאתר שלי: נומרולוגיה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב