נומרולוגיה זוגית - מחשבון נומרולוגיה מדויק לבדיקת התאמה זוגית | ציונה אבירם
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

נומרולוגיה זוגית - מחשבון נומרולוגיה מדויק לבדיקת התאמה זוגית | ציונה אבירם 

מאת    [ 15/05/2011 ]
מילים במאמר: 821   [ נצפה 3967 פעמים ]

 
 

ובא לציון הגואל! לאחר מיליון ספיד דייטים הכרת את המיוחל להיות בעלך! ( או אישתך- מאמר זה גם בשבילך) האבא של הילדים שלך...אבל רגע? לפני שאת הולכת לעשות צעד נוסף למיסוד הקשר, מזמינה אותך  למסע נומרולוגיה זוגי... כן, את בהחלט יכולה לצרף את בן זוגך, שיחיה.  

בואי ואעשה לך הכרה עם נומרולוגיה אהובתי... בטוחה אני שתתחברי אליה ....

היא מדהימה והיא עזרה להמון זוגות להבין את השיעור בזוגיות שלהם. נומרולוגיה אהובתי גם עזרה להם להתחבר לפן הבונה של מפת הלידה   ברגע זה מתחיל המסע שלנו! כדי להמחיש לך מה נומרולוגיה תורמת לקשר הזוגי

בואי נעשה חישוב קטן באמצעות דוגמא מעולם הסלבס:   יהודה לוי תאריך לידה –  29/6/1979 נינט טייב תאריך לידה - 21/10/1983   מחברים את המספרים של תאריך הלידה של יהודה + נינט כדלהלן: 2+9+9+1+9+7+9=52=5+2=7 = מספר גורל של יהודה לוי 2+1+1+1+9+8+3=25=2+5=7 מספר גורל של  נינט טייב מחברים 7+7=14=1+4=5 שיעור הנומרולוגיה הזוגית ביניהם הוא 5. חיבור שני גורלות של בני זוג יוצר גורל שלישי משותף. מה שחשוב הוא להתגבר על המחסומים ליצירת הרמוניה זוגית, להבין את השיעורים עפ"י הנומרולוגיה ולפעול ביחד תוך אהבה וכבוד הדדי.  

רוצים לדעת מהו דבר הנומרולוגיה  על השיעור בזוגיות שלכם? בבקשה….  

מספר 1- נומרולוגיה זוגית - התמודדות עם כוחניות במעכב -כל אחד מבני הזוג מרגיש לבד ועלולה להיות כוחניות, מאבקי כוח  וכעס מודחק לאורך זמן . בבונה-שני  גופים הפועלים כגוף אחד.  

מספר 2- נומרולוגיה זוגית - איזון בין הצרכים ושיתוף פעולה במעכב-עלולים  להרגיש חוסר איזון בין "קח ותן" וקושי בשיתוף פעולה בין הצרכים. חשוב  לדבר על הצרכים על מנת לא להרגיש "קורבן" במערכת בזוגית. בבונה- שיתוף פעולה ואיזון בצרכים ויש רגש ואמפטיה בקשר.  

מספר 3 - נומרולוגיה זוגית - לדבר על הרגשות ולתת להם איוורור במעכב- אחד מבני הזוג מרגיש תקוע בצ'קרת הגרון ויש לו קושי לדבר על רגשותיו . בבונה- יש זרימה רגשית ,שני בני הזוג מדברים על רגשות ומאווררים אותם. טיפ-כאשר בן הזוג הסגור נפתח יותר ומדבר על רגשותיו - רצוי שבן הזוג  ייתן לו ריפוד ותחושה שמקשיבים לו.    

מספר 4 - נומרולוגיה זוגית - אמון בתהליך  המשפחה. במעכב- זה קשר ללא קשר, משעמם  ומיובש והשיעור הוא להגיע לשורשים . אין דינאמיקה בזוגיות  והשיעור שלהם ללמוד לקבל את האמון המשפחתי בתהליך בניית הקשר. בבונה- זה קשר עם אחריות, יציבות ותיקון שורשים עם הרבה מסירות.  

מספר 5 - נומרולוגיה זוגית - חופש ומרחב מחיה. במעכב- זה קשר שכל אחד מבני הזוג רוצה חופש ומרגיש שמגבילים אותו בני הזוג מרגישים מחנק בקשר הזוגי. החופש האישי לא בא לידי ביטוי ויש חוסר מנוחה . בבונה- זה קשר עם תקשורת פורה בין בני הזוג. יש הפריה וגיוון אינטלקטואלי, תקשורת שכלית טובה ומרחב לכל אחד מבני הזוג.  

מספר 6 - נומרולוגיה זוגית - קבלת השוני בין בני אדם במעכב- השיעור בזוגיות שלא כל אחד צריך לנהוג על פי הציפיות של בן הזוג השני. אחד מבני הזוג מנסה לשלוט ולהביא את השני שינהג כמוהו. עלולה להיות אכזבה מהקשר ועליהם ללמוד לקבל אחד את השני כמות שהוא. בבונה- בני הזוג מקבלים אחד את השני מבלי צורך לשנותו.  מומלץ על חזון ומטרה משותפים  עם אידיאל. זה יכול להדביק את הקשר של קבלת האחר והבנה שגם כאשר אין הרמוניה-זה הרמוניה.   

מספר 7 - נומרולוגיה זוגית - התבוננות פנימה  וקבלת תובנות במעכב- יש הסתרת סודות. דברים  לא ברורים ומעורפלים. יש בלבול בקשר וסגירות של אחד מבני הזוג. יש אשליות מתנפצות ותסכול  על חוסר שיתוף ברגשות  כמו כן יש טיווח בעיות לאורך . בבונה- זה קשר מעולה להתבוננות פנימה ולהגיע לחשבון נפש ותובנות. אפשר להגיע מכאן לצמיחה רוחנית בתנאי שעושים חריש עמוק וזה מביא לגילוי עמוק פנימי.  

מספר 8- נומרולוגיה זוגית - איזון בין חומר לרוח במעכב- בני הזוג עלולים להגיע לכוחניות גלויה או סמויה. יש מאבקי כוח ורגישות לסמכותאחד מבני הזוג חש שלא יכול להגשים את עצמו, כמו כן יש פחד מכישלון. השיעור הוא עבודה נכונה עם כוח ואיזון בין חומר לרוח. בבונה- עבודה נכונה עם כוח. אין שולט נשלט ויש איזון בין חומר לרוח, כמו כן יש אמונה בקשר ומימוש שיא העוצמה.  

מספר 9 - נומרולוגיה זוגית - הכל או לא כלום. במעכב- היות ובני הזוג מאד שונים אחד מהשני, עלולים הם לגלות חוסר סבלנות בקשר הזוגי. יש אגרסיביות, ווכחנות, מאבקי כוח  וניתוקים בקשר. השיעור שלהם  להבין אחד את השני ולגלות סבלנות . בבונה- יש הבנה  וקבלת השונות  בקשר-  זה מביא לסבלנות וסובלנות לאורך זמן.  

חברים יקרים, לא...לא סיימתם את מסע הנומרולוגיה הזוגית. זו רק ההתחלה! מצפה ומחכה לכם מפה נומרולוגית אשר תראה לכם היבטים נוספים של הנומרולוגיה על הזוגיות שלכם כמו למשל:  סוד האותיות, חיים קודמים שמשפיעים על החיים היום, זיכרונות מוקדמים  ועוד ...  

מזמינה אתכם להתקשר אלי ולקבוע שיחת ייעוץ בה תחשפו לנפלאות הנומרולוגיה . שיחה זו  תעזור לכם להכיר את בן הזוג מזוויות שלא הכרתם קודם.  את העוצמות שלו שבאות לידיי ביטוי בראי הנומרולוגיה , ומאידך את החולשות.. מיידע זה יסייע בידכם לקבל את בןבת  הזוג כמות שהוא, ובמקביל -  לשפר ולשמר את הקשר הזוגי בשביל כל  זה , אני פה  בשבילכם ... צלצלו עכשיו ...052-8231669  

ממתינה לכם, מכל הלב ובאהבה,  

ציונה אבירם -נומרולוגית

מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

ציונה אבירם , נומרולוגית מאמנת ויועצת בתחום הנישואין וזוגיות. בייעוציה האישיים משתמשת בכלים ייחודיים המשלבים : נומרולוגיה ואסטרולוגיה קבלית, בהם חושפת גלגולים קודמים המשפיעים על תפיסת עולמו כיום. כמו כן, משתמשת בזכרונות מוקדמים על מנת לגלות את השקפת העולם המנהלת את האדם בחייו בבגרותו... מנהלת פורום נומרולוגיה באתר "אסימון" . כנסו לאתר שלי: נומרולוגיה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב