מסרים ומראות מן היקום
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

מסרים ומראות מן היקום 

מאת    [ 25/08/2007 ]
מילים במאמר: 987   [ נצפה 3077 פעמים ]

 
 
מסרים ומראות מן היקום

"..בכל רגע ורגע היקום לוחש לך. יש מסרים הנישאים עבורך על כנפי הרוחות. יש חכמה עבורך בשירת הבוקר של הציפורים מעבר לחלונך ובהמיה החרישית של הים בעת השפל. אפילו אירועי היומיום הפשוטים בחייך נושאים מסרים מעולם הרוח.
ממש ברגע זה - אתה מוקף ע"י מסרים מן העולם סביבך.
אם אתה מודע לכך ואם לאו, תמיד אתה מוקף ע"י סימנים"... (עוצמה אישית דרך מודעות/סאנאיה רומן)

מסרים וסימנים, הנישאים ביקום, יוצרים גשר בין עולם הרוח לעולם החומר ומאפשרים לנו לבחור להלך עליו ולהיעזר בו על מנת להתבונן אל תוך עצמנו.
הסימנים יכולים לשקף את התחושות שלנו, הפחדים התת-מודעים שלנו, מידע על נסיבות ההווה , בבואה למקום בו אנו נמצאים בחיינו כעת ואף מרמזים על פוטנציאל עתידי .
היכולת שלנו להתבונן ולקרוא את הסימנים כמראה פנימית שלנו מאפשרת לנו ללמוד על עצמנו בכל רגע ורגע ולבחור לצמוח ולהתפתח אל מקומות שמחים ואוהבים יותר לעצמנו.

קיימים סוגים שונים של סימנים:
סימנים שהם השתקפותנו הפנימית: אם אנו נתקלים רוב הזמן באנשים כועסים או נרגנים - זהו אות להשתקפות פנימית החיה בתוכנו אשר איננו מסוגלים לראותה כעת.
סימנים המשקפים אמונות גרעין בחיינו: אמונה תת הכרתית כי "אין לבטוח באנשים" תפגיש אותנו בדרך כלל עם אנשים בלתי אמינים, לא ישרים המאשרים את אמונתנו, משקפים אותה עבורנו ויכולים לומר לנו כי איננו בוטחים באיש או שאנו עצמנו בלתי אמינים או שאיננו בוטחים בעצמנו. בירור פנימי יאפשר לי לעשות שינוי באמונה ולפיכך להפסיק למשוך אל חיי אנרגיה זו.
סימנים מדריכים להתנהלות יומיומית: יתכן ואנו מתכננים לנסוע וקורים לנו דברים שונים המעכבים אותנו כמו: המפתח לאוטו לא נמצא, הדלת נתקעת, שכחנו משהו בבית, פנצ'ר בגלגל - אלו הם אותות הדוחקים בנו לשאול את עצמנו: האם נכון לי לנסוע כרגע??
סימנים המופיעים בחלום: אלו יכולים לתת לנו הדרכה בדבר התפתחותנו הרוחנית, תובנות על מערכות יחסים, אותות לעתיד.

הסימנים מגיעים ממקורות שונים:
הכרה קולקטיבית ?תת המודע הקולקטיבי הינו כלי קיבול כלל אנושי האוחז בתוכו ידע השייך לכל עמי העולם מאז היווצרותנו ועד בכלל , מעין מאגר אינסופי של ידע .
לכל אחד ואחד מאתנו יש יכולת להתחבר לאוצרות הידע של ההכרה הקולקטיבית הזו ולהשתמש במאגר זה באופן זמין.
כמו כן קיימים מקורות נוספים הסובבים אותנו הנשענים על אמונות, סימנים ואותות. את אלו נוכל למצוא בכל תרבות , דת, משפחה, סביבת גידול.
ניתן גם לקבל סימנים וידע מן המדריכים הסובבים ומלווים.

כיצד מופיעים הסימנים בחיינו?
בכל דבר סביבנו יש אנרגיה וזו מגיבה למחשבותינו ומעשינו.
בכל פעם שאנו במודע או שלא במודע מקרינים שאלה לעולם נוכל לקבל תשובה או סימן בדרכים שונות.
כל אדם הנקרה בדרכנו יכול להיות בעל סימן/מסר עבורנו? יש סיבה להימצאותו שם, שאם לא כן, היינו פוסעים בדרך אחרת.
לכן, כשמישהו מדבר אליך או אפילו משוחח לידך עם מישהו אחר - הקשב, התמקד ואט אט תוכל לשמוע את הדהוד האותות והמסרים המצביעים על אמיתות פנימיות שלך.
ככל שניטיב להקשיב ולהתבונן כך יתעצמו המסרים הנישאים עבורנו מהרוח.

לעיתים, לכאורה ללא סיבה והגיון צצות במוחנו מחשבות "אקראיות", היכולות להכיל מפתחות חשובים לתהיות פנימיות. כמו לדוגמא, אם לפתע צץ במחשבתנו אדם מסוים יתכן וזהו סימן שעלינו להתקשר אליו, אם נעשה זאת נוכל לגלות כי אולי אדם זה נושא מסר עבורנו..

לעתים אנו פוגשים אדם המזכיר לנו אדם אחר אשר חווינו בעבר קושי עמו, יתכן וזהו סימן כי אולי הגיעה העת לפתור יחסים אלו...

לעתים נמצא עצמנו שרים לעצמנו שיר - אם נשים לב למילות השיר נמצא כי אולי טמון בהם מסר עבורנו, מלים מודפסות הנישאות על כרזות גדולות, עיתונים, משאיות חולפות, טלוויזיה, רדיו, סרטים - כל אלו נושאים עבורנו מסרים, סימנים ואותות בזמנים חשובים ולעתים ממש לאחר שהבענו במחשבתנו שאלה או תהייה..

סימני היקום יכולים להופיע בחיינו במערכות הביתיות שלנו.
מערכת המים מייצגת בדרך כלל את הפן הרגשי בחיינו: צנרת סתומה יכולה להעיד על חסימה רגשית, הצפת ביוב יכולה להעיד על הצורך בניקוי רגשי.
מערכת החשמל מייצגת את כוח החיים: קצר חשמלי יכול להעיד על שריפת אנרגיה כתוצאה משימוש לא נכון באנרגיה שלנו, נורות מתפוצצות ללא הרף יכולות לרמז כי אנו מבזבזים אנרגיה ולא טוענים את עצמנו.
המרצפות בבית יכולות לייצג את תשתית חיינו: אם הרצפה נסדקת אולי סימן הוא כי האדמה לא בטוחה תחת רגלנו .
קירות הבית מהווים את התמיכה שלנו: קיר סדוק, מתקלף, נבקע יכול לייצג את תחושתנו כי אין לנו תמיכה מספקת בחיינו.

צירופי מקרים - אינם מקריים כמובן! הדברים פועלים בסינכרון מדהים שאנו לא יכולים לחזותו, לצפותו או לחשוב עליו מראש וזאת על מנת שנוכל לזהותם כסימנים ואותות עבורנו.
כמו כן, חשוב לשים לב לטעויות שקורות לנו, לחיות שמגיעות אלינו או שאנו נתקלים בהן פתאום...
מחלות - כל מחלה או פגיעה בגוף הפיסי שלנו (כולל תאונות) היא סימן המשקף את הפעילות הפנימית של התת מודע.
בדרך כלל סימני הגוף הפיסי הם האחרונים בתור להגיע, אך מושכים את תשומת לבנו בדרך החזקה והברורה ביותר, מהם קשה לנו להתעלם כי אנו חשים ורואים אותם על בשרנו.
ככל שנקדים להתייחס לסימנים המופיעים בסביבתנו נוכל למנוע מעצמנו את הצורך לחוש על גופנו את המסרים החשובים לנו.

שינוי המציאות האישית בעזרת סימנים
ניתן לרתום את הסימנים והמראות לטובת שינויים שאנו רוצים לחולל בחיינו. למשל, מציאות של שלווה ושקט ניתן ליצור ע"י לבוש בצבע כחול, תכלת, לבן, לצבוע את חדרנו בצבעים אלו, לדמיין עצמנו מוקפים באור כחול תכלת...
כאשר אנחנו מקיפים עצמנו בסימנים אישיים חיצוניים ופנימיים הרצויים ליצירת מציאות חיים חדשה עבורנו - הללו יוצרים דפוסים חדשים, המחלחלים בתת המודע שלנו. אנו מקרינים שדה אנרגיה חדש לעולם ולסביבה וזו תגיב לשדה האנרגיה החדש הזה!
לעתים בעקבות שינויים שכאלה, נראה כי אנשים שהיו בקשרים עמנו נעלמים לפתע ואחרים מופיעים אל תוך חיינו.איך נפרש את הסימנים והאותות?
תחושת בטן, אינטואיציה, האיתות הפנימי הראשון לפני המחשבה, ספרים עם מפתחות והסברים לסמלים, ספרים עם פירושים על משמעות חיות, אסוציאציות חופשיות (ראיתי פעמון, נזכרתי בצלצול, צלצול בית הספר - וואוו שכחתי לקחת את הילד מבית ספר...) וכמובן מדיטציות, תהליכי דמיון מודרך וחיבור למדריכים המלווים אותנו ובקשת מסר והסבר.

חשוב לומר ולהדגיש כי יתכנו תקופות שבהן כל הסימנים מורים על כיוון מסוים אולם האינטואיציה מורה אחרת.
מאידך, יתכנו זמנים בהם אנו הולכים בעקבות כל הסימנים אך התוצאה נראית שגויה. עלינו להבין כי לעתים איננו יכולים לראות קדימה מספיק כדי להבין שלטווח ארוך לתהליך תהה תוצאה רבת ערך.

אין בחירה לא נכונה, שכן כל בחירה מאפשרת צמיחה!!

גלית שראל, מטפלת בהילינג ודמיון מודרך, מנחת סדנאות מודעות, קורסי הילינג ומפגשילימוד ותרגול מעברים קסומים. www.metaplim.co.il/sarel
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב