לימודי עיצוב גרפי , 10 אנשים המובילים בתחום נותנים עצות להשראה
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

לימודי עיצוב גרפי , 10 אנשים המובילים בתחום נותנים עצות להשראה 

מאת    [ 27/02/2011 ]
מילים במאמר: 1265   [ נצפה 1694 פעמים ]

 
 

 

החלטתם לבחור לימודי עיצוב גרפי, אתם חושבים שיש לכם ראש לזה אתם מתעסקים בתחום מאז שאתם ילדים. חשבתם פעם מאיפה אתם משיגים רעיונות בשביל עיצוב גרפי שלכם? מאיפה אתם שואבים מידע על לימודי עיצוב גרפי ואיך אתם משיגים את הרעיונות שלכם. העולם של ימינו בנוי עם הרבה גרפיקה, השראה אפשר לשאוב מכל מקום, כמעט כל יום נפתחים לימודי עיצוב גרפי , והשוק דורש הרבה מעצבים.

לימודי עיצוב גרפי, לקחת השראה מהעולם שבחוץ

לפעמים כאשר למעצבים נגמרים הרעיונות המבריקים שלהם, לאחר שעשו כל כך הרבה סיעורי מוחות ומחקרים, הם מתחילים לחשוב האם משהו כאן לא בסדר אולי אני במקצוע הלא נכון? בכל פעם כאשר אנחנו מנסים להצליח בפרויקט ונכשלים, אנחנו מתחילים לתהות האם הכישורים שלנו מספיק טובים או שאנחנו בכלל לא בכיוון הנכון, הקו מחשבה הזה לאחר כישלון בפרויקט הוא לא נכון מכיוון שרוב הסיכויים למה לא הצלחנו זה בגלל חוסר המשאבים וחוסר המקורות השראה שהיו לנו לפרויקט הזה. לעקוב אחריי מגמות השראה שונות ולא לעקוב אחריי מגמות השראה שמכתיבים לנו החברה. החל מעפיפון צבעוני שמעופף בשמים ועד לתות אדמדם ועסיסי היושב על גלידת וניל, כל אחד מהאובייקטים הויזואליים האלו יכולים לתת השראה ולהשתלב לתוך עיצוב גרפי. העניין הוא לשמור על העניים שלנו פתוחות לרחבה על מנת לקלוט קונספט ויזואלי שיתרום להשראה שלנו לפרויקט עיצוב גרפישאנחנו עובדים עליו. לפניכם כמה ציטטות מ-10 אנשים המובילים בתחום עיצוב גרפי על מנת שתוכלו גם אתם לקבל מהם השראה.

מאיפה אתה מקבל את ההשראה שלך בעיצוב גרפי לפרויקטים שלך?

1)      David Airey of Logo Design Love:

"בחוץ,עבודה בתוך הבית יכולה לתת הרגשה קלסטופרובית, וזה גם מאוד בריא לצאת לעולם שבחוץ."

2)      Jacob Cass of Just Creative Design:

"בדרך כלל אוליין באינטרנט, לעומת זאת יש לי כמה ספרים שאני לוקח מהם השראה, הספר המועדף עליי לקבל ממנו השראה בתחום עיצוב גרפי הוא של  Semi Permanent 2007 (A design conference here in Australia) , יש לי מאות אתרי אינטרנט שאני מבקר בהם. עשיתי לעצמי לקט אתרים אניטרנט בתחום עיצוב גרפי של מעל 101 מקומות שאני מבקר בהם על מנת לימוד עיצוב גרפי ולתת לעצמי השראה."

3)      Michael Martin of Pro Blog Design:

"אני משתמש בשיגעון ה- CSS , ובוחן בלוגים נהדרים כל יום, ולפעמים אני רואה תמונות להשראה באתר של Flicker  יש סרגל כלים ממש מעולה הנקרא –StumbleUpon למציאת תמונות להשראה בתחום עיצוב גרפי,מעבר לזה אין לי ממש מקומות שאני הולך אליהם ספיציפית באופן קבוע, אני לא יושב וחושב ואז אומר לעצמי "הגיע הזמן לקבל השראה" אתה מקבל השראה כל הזמן, כמעט מכל דבר כי חשוב זה לשמור על יצירתיות כל הזמן."

4)      Claudia Medellín from Company – Audacia Comunicación:

"בזמן עיצוב לוגו,אני חושבת על איזו אישיות היא הולכת לייצג, לכן אנחנו חייבים להגדיר מותג לפני שמייצרים לוגו. אנחנו משתמשים במילים על מנת להגדיר את האישיות, תמונות (חותכים כמה ממגזינים) סיגנונות, צבעים ועוד...משהו שאני אוהבת לעשות זה זה לתאר לעצמי איך החברה תיראה בעוד 5 שנים עם הלוגו הזה, אם יודעים איך הולכים להיראות בעוד כ- 5 שנים בקלות אפשר להגיע למטרות שרוצים."

5)      Von Glitschka from the company – Glitschka Studios:

"אני מרכז את כל המשתנים, את הרעיונות והרצונות של הלקוח מכניס אותם לראש ונותן להם להתבשל באיטיות בתוך המוח. לאחר שהרעיונות במתגבשים בתוך הראש אני מתחיל לצייר אותם על הדף. לפעמים ההשראה ככול הנראה מגיעה ממקורות שהם שירה או דבר שהוא יום יומי, ולפעמים ממשהו שאני שומע רואה או אפילו איזשהו ריח. אז בחשיבה של מונחים כלליים אני מניח שהאימרה "לחיות חיים יצירתיים וסקרניים"  זה מה שנותן לי את רוב ההשראה."

6)      Roby Fitzhenry from the company – Always Creative:

"שום דבר לא נותן לי השראה מאשר לשבת פנים מול פנים עם בעלי העניין. כאשר הפרויקט סגור ונעול וכל שאר החלקים מוכנים לתזוזה, אני לוקח תקופה של שבועיים בשביל שהפרויקט יתבשל טוב טוב בתוך התת-מודע שלי. לפעמים הרעיונות מכים בך מידית, לפעמים לוקח זמן לשבור את את הקלפה שלו ולהראות את עצמו. מה שנותן לי את רוב ההשראה, זה להגדיר מראש סט של פרמטרים, או להציב הגבלות לפרויקט וכך זה נותן לי חופש בתוך הגבולות עצמן. זה גם ממש עוזר באיכות הסופי של הפרויקט אם אני יודע שהלקוח סומך עליי 100 אחוז, זה תמיד מאוד מאוד מרגש. מקורות השראה שונים אשר עוזרים לי בתחום עיצוב גרפי, זה סיעור מוחות ביחד עם החברים היצירתיים שלי (Eric Downs and Chris Pitre) או לקרוא ספר עיצוב ממש טוב או מגזין עיצוב או לשבת על בירה טובה."

7)      Heather Carson from company – Memo:

"אני אוסף השראה מכל מה שמסביבי, מהטבע אובייקטים יומיומיים, מהמשפחה שלי...אבל אני כל-כך נדהם מהיצירתיות של בני האדם. יש כמה אנשים עם כישורים ממש מטורפים שם בחוץ ! עולם האינטרנט פתח דלתות לעולם שלם של השראה ויצירתיות מעבודות גרפיות של אנשים אחרים, תמונות, דברי דפוס, אתרי אינטרנט ועוד.. באמת מדהים. אני אוהב מדיה חברתית, אני אוהב את טוויטר. אני אוהב למצוא ולקבל לינקים מגניבים שלא פגשתי אותם לפני זה."

8)      Matt Griffin of Liquid Design Media:

"בעבר הייתי מסתובב בגלריות באתרי אינטרנט ובודק אתרים של "הטוב ביותר". אבל לאחרונה אני בוחן יותר רעיונות של עיצוב גרפי היסטוריים על מנת לקבל השראה. בגלל שעיצוב אתרים גרפי הוא תחום די חדש, אנחנו יכולים לפעמים לשכוח מכמה עשרות אלפי שנים של עיצוב במדיות השונות אשר מצביעות על נוהלי העבודה שלנו, למדתי הרבה ממעצבים אשר עברו את זמנם."

9)      Alen Grakalic of CSS Globe:

"ישנם כמה גלריות ראווה של SCC  כמו CSS Remix או CSS Mania אשר אפשר להשתמש מהן בתור מקור השראה. הדבר החשוב ביותר הוא לקבל השראה, ולא לגנוב רעיונות. הקליינטים שלי בדרך כלל שולחים לי רשימה של אתרי אינטרנט שהם אוהבים, וזה נותן לי פוש לכיוון הנכון."

10)   Wez Maynard from the company – DivVoted:

כרגע אני מנחש שאני מקבל השראה מדימיון. ואני גם מסתובב עם סקטצ'בוק לידי כל הזמן, במקרה שאני יעבור ליד שלט ישן או שאני יעבור ליד חנות עם פוסטרים ותמונות גרפיות ישנות כל דבר שיעביר לי השראה, אני רושם את זה על המחברת הקטנה שלי, או מצלם ומצייר במחברת את התמונה שעולה לי בראש.

אני גם מקבל השראה, ממעצבים גרפים אחרים, מעצבי לוגו ומדיות אחרות, ההשראה הטובה ביותר מגיעה בצורה יחידנית, אשר באמת דוחפת את הגבולות מעל ומעבר ונותן את החופש לדחוף את היצירתיות קדימה. לפעמים זה מאוד קשה לבטא את עצמך איך שאת רוצה בכל פרויקט עיצוב, ואז אתה מוצא באינטרנט איזה שהיא עבודה של מישהו שבנה אתר ומסביר איך הוא עשה את זה ומאיפה הוא השיג השראה, אני מצדיע להם !

אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם בהאקריו, לימודי עיצוב גרפי עם מלגה והתחייבות לעבודה


לימודי עיצוב גרפי
Online Business Marketing
קידום/שיווק אתרים באינטרנט
0505459878
Slavik

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב