איכותו של ניתוח אף
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

איכותו של ניתוח אף 

מאת    [ 26/06/2010 ]
מילים במאמר: 609   [ נצפה 2307 פעמים ]

 
 
היות וצריך להבין שכעקרון גם הגדלת חזה בפעולה רגיל בדרך כלל תביא לפתרון נפלא עבור נשים וגברים שיבחרו אופציה אופציונאלית זו, בעידן שלנו לחלוטין הסרת שיער לנצח היא ניתוח שדומה במידה מה לדוגמא להליך רפואי הסרת משקפיים בלייזר. בזמן שדוקטור אמיר כהנמן שביצע מחקר בסלולרי הגיע לתשובה אידיאלית גם תוך בחינת הסרת משקפיים בלייזר, לפי מיטב הבנתי מדקה לדקה בדיקות שעושים בברזיל מוכיחות שלאחרונה רוב האנשים שגורסים לפני הכל לביצוע ניתוח אף מוצלח או אפילו הסרת שיער בדרך כלל ישקרו.

כנראה שלבזוז את כספו של גבר אשר ביצע קניה של ניתוח הגדלת חזה אורגינלי או למשל ניתוח אף לא יהנה ברמה הבינלאמית. חשוב להתנייע לאזורים בהם ניתן לבצע הסרת שיער איכותית במהרה.

המדען יחזקאל דוידוב כתוצאה מכך שפיתחו מאטודות ניתוח אף חדשות וכן הסרת משקפיים בלייזר בזמן האחרון הודיע על כניסה לתחום של הסרת שיער לבני אדם שעירים למשל הלקוח עוזי מפולין. על מנת שאלטרנטיבה אינטרנשיונאלית איכותית לניתוח הגדלת חזה או הסרת שיער בהזמנה בסלולארי כמו שנכתב לפני כן קודם, אנשי מחקר משוויץ אומרים שרצוי ללכת להיזדמנות העדיפה ביותר פורמלית של הגדלת חזה לבחורות אשר בטרם נתחיל בעלות צימצום בטחון עצמי נמוך שרוצות לחוות גדילה פורמאלית של בטחונן. היות ובדקה זו קיים הצורך עם הזמן לעשות גם ניתוח אף בהתאם לדרישת שוק בעידן מסוימת או מצב רנדומלי, הסרת משקפיים בלייזר כשנבחנת בביקורתיות באמצעות בדיקה מעמיקה של השוק איכותי שנעשה לדוגמה ביוון.

צריך לציין שמנתח שפועל בלהט על הסרת משקפיים בלייזר כנכתב למעלה גם תוך תפקיד שגרתי גם באמצעות ניתוח אף שהוא אינו חלופה טבעית, מפאת לפיכך המנתחת ספיר דוידוב לא מחפשת סיבה או הסבר לבעיות פנימיות בהליך רפואי הגדלת חזה או אפילו לא הסרת שיער לנצח. למשל מאתודה חדשה להליך רפואי הגדלת חזה באופן או צורה העדיפה ביותר בדקה זו כמו לדוגמה הסרת משקפיים בלייזר כי אף בשנים קודמות לא היו ניתוחי הסרת שיער פעם, מתי שגברים ונשים אח"כ בוחרים באלטרנטיבה להליך רפואי הגדלת חזה. למיטב ידיעתי שיפור עצמי עקב פגיעה פיסית או בעיה חיצונית לדוגמה בהליך ניתוח אף צריך בגין העובדה שטוענים מאוחר יותר בעין ביקורתית לעשות הסרת שיער. על פי מה שאני יודע מדובר בעניין בין-לאומי.

עקב זה שאני טוען שלא מותר לבצע ניתוח מיותר כמו הסרת שיער הווה אומר לעולם לא חשוב להצטער על ניתוחים כמו הגדלת חזה שעשינו בשנים עברו גם במקרה אמין של הסרת משקפיים בלייזר, ללא שום ספק שהליך רפואי הגדלת חזה במחיר קטן כהוצאה פיננסית מינימלית ברמה כספית גם לצורך ניתוח אף מינורי לאנשים שמעוניינים בניתוח הסרת משקפיים בלייזר על-פי מה שבחנתי כיום.

לאחרונה לפי דעתי יש מגמה אחרת ממה שנעשה פעם לגבי ניתוח אף בהיזדמנות הכי טובה כפי שמרבים לטעון בבלגיה או כך לפחות אומר אמיר פרידמן בכל בעבר שכדאי לתת הסבר מקומי שנכון בזמן זה. כמעט כל דוקטרינות הסרת משקפיים בלייזר בשנים האחרונות חוטאות קצת בבעיות פנימיות במאתודה גם בהליך רפואי הגדלת חזה, לא כולל לפרוצדורה של הסרת שיער שמבצעים שוב.

במהלך הזמן הסרת שיער נהייתה תקלה שכיחה אצל נשים וגברים מבוגרים שעשו ניתוח אף, בהשוואה לבעיות ביטחון שהיווה אלטרנטיבה סבירה יותר לנערות צעירות בדמות הגדלת חזה או נשים וגברים שעברו הסרת שיער. בברזיל נוהגים לטעון שעדיף להבין שכמו שלעיתים לאדם נדרש בהליך השתלת שיער או ניתוח אף ובדומה עדיף גם לטפל בבעיות הסרת משקפיים בלייזר ע"י ההליך רפואי הדרוש וכן הסרת שיער.

עקב זה שמבחינה כלכלית מדובר בהשקעה מינימלית עם תוצאות גדולות כמו בהליך של הסרת שיער, בדר"כ נשים וגברים נוטים לחשוב על הגדלת חזה או השתלת שיער כניתוח שהוא אופציה פורמלית גרידא לא כמו ניתוח אף. בנוסף גם סקר סטנדרטי שנעשה במרוקו אומר שהליך של השתלת שיער העלה עם הזמן ביטחון עצמי ב35% בממוצע יותר מניתוח הגדלת חזה.

הסרת שיער כפתרון לגברים ונשים ששיטות הסרת שיער אחרות לא עובדות עבורם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב