סוג הדם ... קדושה והיפך לה... והאותיות העבריות
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

סוג הדם ... קדושה והיפך לה... והאותיות העבריות 

מאת    [ 31/10/2009 ]
מילים במאמר: 719   [ נצפה 6207 פעמים ]

 
 

 

סוג הדם ... קדושה והיפך לה... והאותיות העבריות

 

"דלכל איש ישראל אחד צדיק ואחד רשע יש שתי נשמות דכתיב ונשמות אני עשיתי שהן שתי נפשות נפש אחת מצד הקליפה וסטרא אחרא והיא המתלבשת בדם האדם להחיות הגוף וכדכתיב כי נפש הבשר בדם היא וממנה באות כל המדות רעות מארבע יסודות רעים שבה דהיינו כעס וגאווה מיסוד האש שנגבה למעלה.  ותאות התענוגים מיסוד המים כי המים מצמיחים כל מיני תענוג.  להוללות וליצנות והתפארות ודברים בטלים מיסוד הרוח.  ועצלות ועצבות מיסוד העפר.

וגם מדות טובות שבטבע כל ישראל בתולדותם כמו רחמנות וגם "באות ממנה כי בישראל נפש זו דקליפה היא מקליפ' נוגה שיש בה ג"כ טוב והיא מסוד עץ הדעת טוב ורע"...

 

 

לקוטי אמרים, תנ"א

(כ"ה) אדמור זקן

 

"אור הוא רז" ... "ויהי אור"...

בשנת תשנ"ז (1997) הוכיח מחקרו של פרופ' קרל סקורצקי את הנחת המחקר על "גן כהנים". המחקר מצא כי "גן כהנים" – הוא סוג הדם "O".

במקביל באותה שנה, הופיעו מחקרים של עשרות שנים של פרופ' פיטר דיאדמו ואביו ואשרו את ההבנות כי תזונה מתואמת – לסוג הדם מאפשרת ריפוי ממחלות רבות אקוטיות וכרוניות כאחד.

מחקרים אלו מהווים כח מניע ומאיץ בהבנות של הביוכימאי הנודע ד"ר וויליאם שוסלר על כי אנו חייבים להקפיד על מלחי-התא ברמה של 1/12 מכמות הדם זאת כדי למנוע מחלות רבות.  שוסלר הגיע למחקריו לאחר 40 שנות מחקר עוד במאה קודמת והבנותיו הן יסוד לכל הרפואה האורתומולקולרית הביו-אורגנית הטבעית היום בעולם.

סוגי הדם נחלקים ל:4 : על פי אותיות: כ, ל,י

סוגי הדם  O– כהנים, דם זה נותן בלבד אך אינו יכול לקבל תרומת דם אלא מסוג זה בלבד.

סוג הדם Aלוויים – "המרפאים".

סוג הדם B – ישראל / "היהודי הנודד"

סוג הדם AB – ערב רב, סוג דם מקבל בלבד, הן: מסוג הדם A והן מסוג הדם B (זיקית).

הסתבר כי 30% מהילדים נולדים בזיווגי סוגי הדם: OAB.  בתינוקות אלו שדמם אינו תואם את דם האם נוצר נזק לתאי דם ויש הצטברות של בילירובין,  חומר צהבהב הנוצר כאשר הגוף מפרק מסיבה זו או אחרת את ההמוגלובין, חומר התאים האדומים המעביר את החמצן ברמה גבוהה מדי של בילירובין, הכבד אינו בשל לטפל בעודף זה התוצאה האפשרית היא פגיעה מוחית ושיתוק מוחין והסימן הנפוץ הוא צהבת ילודים.  הטיפול בתינוקות אלו מאז שנת 1958 הוא תירפיית אור כחול במהלך 72 שעות המצמצם את הצורך בהחלפת הדם (עירוי דם).

החשיפה לאור בוהק – או לאור שמש, כדי למנוע  אי- התאמת דם, לפוטותירפיה, תחת האור הכחול היא רק דוגמא – לחשיבות האור – כאנרגיית ריפוי וטיפול.

אלו הן רק מקצת ההבנות של חשיבות מחקרים המהווים רבדים רבדים בהבנת נושא הדם הוא הנפש.

פועל יוצא למחקרים אלו: תזונה מתואמת עפ"י סוג הדם, ומודעות לחשיבות יחסי "אור" – "כלי" בחיינו "בכל דרכיך דעהו".

כאשר מתיחסים ל"חיות" – ל"אנרגיה" הפועלת עלינו בכל תבנית חיינו, ניתן – לתקן את חיינו ופעולת התיקון האמיתית נוצרת ע"י בחירה בדרך של תורה ומצוות לגילוי האור  בחיינו.  ב"ה.

 

ד"ר רחל גיתאי-פיזם
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב