גנטיקה של הנשמה
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

גנטיקה של הנשמה 

מאת    [ 05/10/2008 ]
מילים במאמר: 994   [ נצפה 1925 פעמים ]

 
 

גנטיקה רוחנית - מדע הנשמה.
העולם- כמנהגו נוהג....

כך כתבו חכמינו , והשאירו משפט סתום זה לנו , דור ההסתרה, דור משיח.

התורה שניתנה לנו מכילה בתוכה תכנים אנושיים למכביר, בעיקר כתובים סתומים שאנשי רוח ופילוסופיה נוטים לתאר ע"י כתיבה , ציור, שירה. הכח העצום שמכילה האמת הפנימית הזו , הוא כח הפוטנצייל של נשמת האדם.הדנא המולד של הנשמה שקיבלה גוף להתגלמות לצורך גילוי העולם העליון. כאשר העולם העליון הוא בסך הכל ידע פנימי בתוך נשמת האדם.

רובנו נוטים לייחס חשיבות גנטית למחלות , התנהגויות תורשתיות, סיכוי לרשת גן , כל זה מסביר המדע הוא חלק מהתפתחות אבוציונאלית של האדם.ברמת הנשמה - אין חוקי התורשה והגנטיקה חלים.

לנשמה אין התגלות פיזית, היא אותו חלק המקושר לרוח. לעומתה הגוף עלול ליצור מחלה גנתית , או תורשתית בגלל חוסר מימוש הנשמה , בגלל שהנשמה לא מביאה לידי ביטוי את תורתה, ולכן אנו נושאים את העבר להווה דרך ביטוי תורשתי או גנטי שמזוהה עם סביבתו ומביא לידי ביטוי את מה שלא מקבל את עצמו בגלגול נוסף דרך גוף זה או אחר.הנסיון לייחס זהות תורשתית לאדם הנושא מחלה שעוברת במשפחה, היא בסך הכל דרך למחקר סטטיסטי המוכיח קשר של דרך חיים דומה המוכיחה את עצמה שוב ושוב מחדש.

דרך חיים מודעת מאלצת את האדם לבחון את צרכיו כאינדוידואל נפרד , יחידה שהגיעה לעולם דרך הורים מסוימים לצורך מימוש עצמי שאינו תלוי בהוריו מולידיו.

הבחירה בהורים , או בדרך שבה הנשמה ירדה לעולם , יכולים להיות רקע איתן לצמיחה והשתנות בתנאי שהאדם בוחן את כוחותיו העצמאיים מול עצמו ולא מול הוריו.

הגנטיקה תוכיח את עצמה רק בדרך סמביוטית שבו האדם מסגל אורח חיים דומה לדרך החיים של הוריו מה שבמבחן התוצאה יוליד תוצאות תורשתיות או גנטיות כאלה או אחרות.

הבחירה של הגוף בסרטן למשל, כאשר גם האם והסבתא לקו בו, מוכיחה שישנו קשר עמוק של הזדהות פנימית עם המצב הנשי באותה משפחה , ואותו קושי עובר אל הדור הממשיך בתנאי שאותו אדם נושא את הגורם למחלה בקרבו , אותו אדם שבוי באותו קושי רגשי ולא מצליח לשבור תבנית התנהגותית שמשכפלת את עצמה דור אחרי דור.

הנשמה הרי לא חולה , אין אפשרות לצאת עם מרשם לנשמה. המרשם היחידי הוא לגוף.

איך זה שאין מדע לנשמה? מדוע היא חלק שלא ניתן למדוד ?

הנשמה היא לכשעצמה המדע המדויק ביותר , הידע הכי טהור, המקום שבו אין ויכוח, אין משהו שעובר מדור לדור.

נשמת האדם מיוחדת במינה , וזהו הכח בדור משיח הדורש מאיתנו להפסיק לחקור במופלא מאיתנו , מה שמעבר לנו, כפי שכבר נכתב... " במופלא ממך אל תדרוש"

אנשים רוצים להגיע אל הירח, במקום להגיע אל עצמם.

אנשים רוצים להתפתח ולדעת, לפני שהם הפכו לאינטלגנציה אנושית המסוגלת להתנהג כיאה לדור זה.

הילדים שלנו, ילדי אינדיגו, וקריסטל מכילים ידע של הנשמה כל כך עמוק, בעיית הקשב היא תוצאה של חיכוך בין ידע שזמנו עבר, לידע שזמנו הגיע.

הילדים שלנו מסונכרנים לא ברמת הגנתיקה והתורשה שלנו , הם מסונכרנים עם הגנתיקה הרוחנית, מדע הנשמה שלהם שמחפש עולם להתגלם בו.

כל הפרעות הקשב והגירושים הם תוצאה של עולם חדש הרוצה לפרוץ מתוך מודעות הרבה יותר גבוהה.

זוהי המודעות שמכילה את התמצית הנשמתית של כל אחד ואחד. החיבור למקור מאפשר בנייה מחודשת של חברה וסביבה המגיבה למקורה , ולא לגנתיקה ותורשה הנשענים על חוקיות חברתית ותהליכית המאפיינת דור ישן שמחזיק בה דרך חרדות, פחד, ייאוש, וכאב.

אחת הסיבות שאנו עדים לכל כך הרבה כאב, היא חוסר היכולת שלנו לזרום עם התהליך.

הריגת ילד היא הריגת מודעות שהאם או הסב אינם יכולים לשאת. לא מעט הורים אינם יכולים לסבול את הילדים שלהם מכיון שהם קוראים להם להשתנות לגדול , לעזוב עולם ישן לטובת עולם בריא יותר.

כמה אירוני שאנו מעדיפים את הקיים , אנו לומדים לחיות עם הכאב, במקום להבין שכאב זה חוסר רצון לגדול.

אחד הכאבים הפרטיים שלי זהו כדור הריטלין שניתן לילדים על מנת להשתיק אותם.

אנחנו המבוגרים זקוקים לטיפול דחוף, ובמו ידנו במקום לבחון תופעה זו אנו דורכים ומסממים אותה כדי לקבל שקט.

אחוז הגירושין גדל , מכיון שזוגות מרגישים שאין יותר כימייה, כאשר הבחירה היא צורך , אנחנו מזניחים את הנשמה, וכשהיא מתעוררת היא דורשת את האמת שלה .

האמת של הנשמה לא יודעת את פירוש המילה פשרה...

הנשמה רוצה חופש להתרחב להתפתח . התנאים החיצוניים אינם מעניינים אותה, וכאשר האדם אינו יכול לבוא לידי ביטוי הוא מתחיל תהליך של חולי תורשתי גנטי , מה שהכי קל לו להזדהות איתו.

הגנטיקה הרוחנית מסוגלת להחיות את האדם , מטרתה אינה הרבעה של יצורים אנושיים, אלא השבחה.

הבאת ילד במודעות נמוכה תורמת את חלקה באופן מסוים לעולם, כמו הבאת ילד ברמה גבוהה.

התערובת שאנו רואים היום משקפת את השינוי הקרב, אנו רואים קצוות של חינוך, קצוות של ידע, אנשים מחפשים יותר מתמיד , אנשים ערים יותר מתמיד, ועדיין אנחנו נמים שנת חורף ביחס לידים שלנו שמצלצלים בפעמוני ענק ... תקשיבו לנו..

הילדים שלנו רוצים לחיות , לא לשרוד... הם אינם גלותיים, יש בהם אנרגייה טהורה מכוונת חיים, דור של אור שמאמין שאין משהו אחר.

אותו מסך שאנו חונכנו בו , אותם כאבים שאנו ספגנו , אינם עוברים בפילטר הרוחני שלהם.

הנשמה שלהם קבלה מקום הרבה יותר גדול להתממש בעולם מכיון שאין להם עניין בעבר, הם ילדים הוויתיים, הם רגעיים , זזים , בוחנים, מתנסים.

הרבה פחות מחונכים, אסורים, מוגבלים.

אנחנו מכל תנועה שלהם יוצאים מדעתנו, וזוהי המטרה...

עלינו לצאת מדעתנו, מהגנטיקה, מהתורשה לטובת עולם רוחני הפועל מתוך ידע של נשמה , ולא ידיעה של חומר.

הגנטיקה הרוחנית היא שורש הוויתנו , מהותנו, ידע שאף חוק לא חל עליו מכיון שהוא טהור וזורם, הוא טבעי, ולשם העולם קורא אותנו לסדר...

עלינו להיפרד מהישן לטובת ידע חדש , שקט, מהותי, מחובר.

כמו עץ ושורש.

עלינו לחזור פנימה לתוך שורש נשמתנו , לתוך הגן היחידי שלנו , גן הנשמה - המקום שחופשי מסבל , ומשם לבוא לעולם- לבוא וליצור שרשרת ארוכה של מודעות קוסמית מרפאה, הריפוי הכללי אמור להעשות ע"י כל אחד ברמה האינדוידואלית, כמשפיע , מקום בריא חי מתוך חיותו, לא מתוך ניצול האחר, ילדים בריאים חיים מתוך מהותם-לא מתוך סירוסם. חברה בריאה איננה זקוקה לתורשה, היא זקוקה לאנשים בריאים המורישים לעולם ידע ותבונה חופשי מכאב וסבל.

תפקידנו לעורר את הטבע שבתוכנו , ולרפא את עולמנו , לרפא האחד את השני ע"י חיבור פנימי למקורו.

מסע ההתעוררות הוא מסע של משיח אמת, כאשר האדם מתעורר משנתו, העולם מתגלה מתחילתו ועד סופו...

היו ברוכים

חפשו את הדרך אל האני שלכם , אל משכן המלוכה שבו האושר השמחה ואלוהים תמיד ישבו וחיכו לארח אתכם.

גמר חתימה טובה , המון אהבה...

רות קדם


--------------------------------------------------------------------------------
רות קדם
מצוינות אישית
054-7629779
04-8437423
Omrs1@walla.co.il
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב